O EKOPradze

Galeria Wileńska po raz szósty stanie się ekologicznym centrum dzielnicy dzięki kolejnej edycji wydarzenia EKOPraga. Zaplanowanych jest wiele ekologicznych atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym m.in. "sadzenie" lasu w butelce, przyrządzanie koktajli w blenderze napędzanym rowerem, warsztaty z tworzenia ekobiżuterii i wspólne "szycie" ekosukienki.

Zapraszamy w weekend 21 i 22 października od 12:00 do 18:00.

EKOPraga łączy zabawę, sztukę i naukę oraz pokazuje, jak łatwo i przyjemnie dbać o środowisko. Uczestnicy tej edycji nauczą się, jak w kreatywny sposób wykorzystywać produkty, które według wielu osób straciły już swoją przydatność.

Załóż Kartę Stałego Klienta Galerii Wileńskiej
21 lub 22 października
i odbierz darmową ekotorbę

Sprawdź

Dzień I

Sobota, 21 października
godz. 12.00-18.00

Warsztaty
"Las w słoiku"

Pierwszy dzień będzie poświęcony sztuce dbania o środowisko. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach „Las w słoiku" i stworzyć swoje EKOdzieło, które zabiorą do domu.

Stwórz własną
EKO-zabawkę!

Dzieci będą miały okazję zabawić się w stolarzy i przy pomocy specjalnych maszyn, którymi nie można się skaleczyć, zrobić zabawki lub dekoracje do pokoju.

Załóż Kartę Stałego Klienta Galerii Wileńskiej
i weź udział w EKO-wyzwaniu na blendującym rowerze

Zarejestruj się

Dzień II

Niedziela, 22 października
godz. 12.00-18.00

Warsztaty
recyklingu

Odwiedzający będą mieli możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez Dom Kultury Praga warsztatach i nauczyć się, jak w domu produkować naturalne kosmetyki, przerabiać stare T-shirty i robić biżuterię.

Moda
jest EKO!

Studentka mody ASP "uszyje" na oczach klientów sukienkę z papieru. Umiejętność tworzenia biżuterii będzie można wykorzystać podczas konkursu ze stylistką Galerii Wileńskiej. Produkty do konkursowych stylizacji użyczyły marki: New Look, Promod, Sinsay, Unisono, Venezia, Orsay.

Partner

 

Sponsorzy nagród