Oferty pracy

w Galerii Wileńska

Rodzaj umowy :
Umowa o pracę
Godziny :
Do uzgodnienia
Wynagrodzenie :
Data :
Miejsce :
Galeria Wileńska
Profil

U nas będziesz mieć możliwość:

  • pracy w wyjątkowej atmosferze,
  • inspirowania i zarażania uśmiechem innych,
  • pogłębiania pasji kawowej i nauki nowych umiejętności,
  • podejrzenia kulis pracy w najbardziej rozpoznawalnej marce kawowej na świecie!

Zostając Partnerem Starbucks zyskujesz:

  • pakiet profesjonalnych szkoleń i realną możliwość rozwoju w strukturze firmy AmRest (m.in. Starbucks, KFC, Pizza Hut, Burger King),
  • godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb – różne części etatu, w różnych porach dnia,
  • raz na 2 tygodnie paczkę ulubionej kawy Starbucks,
  • twoje ulubione produkty Starbucks, KFC, Pizza Hut oraz Burger King w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z multikarnetu sportowego,
  • możliwość swobody w wyrażaniu siebie poprzez wspierający różnorodność dress code,
  • premie za polecanie przyjaciół,
  • pracę w zgranym i energicznym zespole,
  • miejsce pracy, w którym możesz wykazać się swoją kreatywnością i pomysłami,
  • a dla ceniących rozrywkę – liczne imprezy dla naszych Partnerów!

Obowiązki

Jak wygląda praca Baristy?

Jako Pracownik Kawiarni odpowiedzialny będziesz za dostarczenie naszym gościom wyjątkowej, szybkiej obsługi, wyśmienitej jakości produktów oraz utrzymanie kawiarni w idealnej czystości. Staniesz się częścią naszego zespołu, któremu każdego dnia przyświecają dwa cele: dzielić się z przyjaciółmi wspaniałą kawą i uśmiechem inspirować innych!

Wymagane kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • uśmiechu, który dodaje innym pozytywnej energii,
  • zaangażowania w życie kawiarni,
  • chęci do nauki i ciągłego rozwoju,
  • chęci nawiązania dłuższej współpracy,
  • znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (wczesne godziny poranne, późne godziny wieczorne) lub w weekendy i święta.

Kontakt

Aplikuj: www.starbucks.pl/kariera

AmRest Coffee Sp. z o. o. jest autoryzowanym licencjobiorcą firmy Starbucks EMEA LTD i jest wyłącznie odpowiedzialny za zatrudnienie.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”
Administratorem danych osobowych jest AmRest Coffee Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w zw. z bieżącą i przyszłymi rekrutacjami). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w wyżej wymienionym celu.

Informacje o marce

Umowa o pracę pół etatu
Godziny :
Data :
Od zaraz
Miejsce :
Profil

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w zgranym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • rabaty pracownicze.

Obowiązki

Dołącz do nas, jeśli:

  • twoją pasją jest moda,
  • jesteś uśmiechniętą i energiczną osobą,
  • lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole,
  • chętnie się angażujesz i wytrwale dążysz do celu.

Kontakt

Aplikacje proszę przesyłać na adres: 483.shop@orsay.com

Prosimy o dołączenie do CV poniższych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ordipol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Logistyczna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ordipol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Logistyczna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Jesteśmy międzynarodową firmą odzieżową, która od 40 lat prężnie działa na rynku europejskim. Posiadamy ponad 640 sklepów w 27 krajach, w tym 168 w Polsce. Naszą pasją jest kobieca moda, a inspiracją nasza Klientka, dlatego każdego dnia staramy się spełniać jej marzenia o byciu wyjątkową.