WAŻNE!
WAŻNE!

Jesteśmy ponownie otwarci! Zapraszamy na bezpieczne zakupy. Dowiedz się więcej TUTAJ.

Oferty pracy

w Galerii Wileńska

Rodzaj umowy :
Umowa o pracę
Godziny :
Do uzgodnienia
Wynagrodzenie :
Informacja o wysokości wynagrodzenia zostanie przekazana podczas procesu rekrutacyjnego
Data :
Do ustalenia
Miejsce :
Galeria Wileńska
Profil

Szukasz pracy? Chcesz dołączyć do jednego z naszych zespołów i stać się częścią Grupy Inditex w Polsce?

Nasze marki w Galerii Wileńskiej to Bershka i Stradivarius.

Dowiedz się więcej na www.inditexcareers.com

Obowiązki

Zatrudniona osoba odpowiedzialna za:

- obsługę klienta,

- realizację planów sprzedażowych,

- dbanie o wygląd i wystrój sklepu.

Wymagane kwalifikacje

Poszukujemy pasjonatów mody, którzy:

- są pozytywnie nastawieni do życia,

- nie boją się szybkiego tempa pracy,

- lubią pracę z ludźmi i produktem,

- są odpowiedzialni i zaangażowani w pracę,

- chcą rozwijać się zawodowo.

Kontakt

Daj nam się poznać! Uzupełnij profil i aplikuj na wybraną ofertę pracy na www.inditexcareers.com

Informacje o marce

Grupa Inditex – właściciel marek ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, ZARA Home oraz Uterque, wyznaczających najnowsze trendy w modzie.

Godziny :
Data :
Od 01.06.2021
Miejsce :
Profil

Oferujemy pracę na stanowisku sprzedawcy 15 godzin tygodniowo na podstawie umowy o pracę na czas określony.

Obowiązki

  • profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy firmy,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • twoją pasją jest moda,
  • jesteś uśmiechniętą i energiczną osobą,
  • lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole,
  • chętnie się angażujesz i wytrwale dążysz do celu.

Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami.

Kontakt

Osoby spełniające ww. oczekiwania, prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres 483.shop@orsay.com wraz z załączeniem następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ordipol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Logistyczna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ordipol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Logistyczna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Jesteśmy międzynarodową firmą odzieżową, która od ponad 40 lat prężnie działa na rynku europejskim. Naszą pasją jest kobieca moda, a inspiracją nasza Klientka, dlatego każdego dnia staramy się spełniać jej marzenia o byciu wyjątkową.