Mokotow
KARTA PODARUNKOWA GALERII WILEŃSKIEJ
Karta podarunkowa Galerii Wileńskiej to wspaniały prezent na święta, urodziny, ślub lub forma sprawienia przyjemności samemu sobie!

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia funkcjonowania centrum, każdy posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z operatorem kart podarunkowych: karta@emlpayments.com, tel. (22) 490 69 23.

Prosimy o kontakt po ponownym otwarciu centrum (najpóźniej 2 tygodnie po jego otwarciu). Datą wyjściową do przedłużenia ważności kart jest data ponownego otwarcia centrum.
KARTA PODARUNKOWA
GALERII WILEŃSKIEJ

Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej to wyjątkowy sposób na prezent. Możesz nią obdarować bliskie osoby nie tylko na święta, ale także z okazji imienin, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych.

Jest praktycznym upominkiem, dającym możliwość nieograniczonego i indywidualnego wyboru prezentów.

JAK MOŻNA
Z NIEJ KORZYSTAĆ?

Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej uznawanej we wszystkich sklepach posiadających terminal POS. Kwota doładowania może wynosić od 30 zł do 4000 zł.

Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu. Brak możliwości wypłaty gotówki czyni ją bezpieczną, w szczególności gdy osobami obdarowywanymi są dzieci.

GDZIE MOŻNA
JĄ OTRZYMAĆ?

Kartę Podarunkową Galerii Wileńskiej zakupisz w punkcie informacyjnym w holu głównym Centrum oraz na stronie internetowej
https://wilenska.flex-e-card.pl/

Zakup karty to natychmiastowe jej doładowanie na wybraną przez ciebie kwotę. Wraz z kartą otrzymasz pełny regulamin usługi. Karta jest aktywna do 30 minut od momentu załadowania.

JAK SPRAWDZIĆ
STAN SWOJEGO KONTA?

Stan konta można sprawdzić, korzystając z bezpłatnej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub na stronie internetowej
https://wilenska.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo