STACJE ŁADOWANIA AUT ELEKTRYCZNYCH

Ładowarki aut elektrycznych

Galeria Wileńska  udostępniła w swojej przestrzeni 2 nowe stacji ładowania aut elektrycznych. Wszyscy Klienci działający w myśl proekologicznych zasad mogą korzystać z tej usługi w specjalnie wydzielonych miejscach parkingowych, zlokalizowanych na poziomie -1.

W trosce o komfort gości, którzy przyjeżdżają do Galerii Wileńskiej samochodami elektrycznymi, udostępniono miejsca parkingowe wyposażone w specjalne stacje zasilające baterie w tego typu pojazdach Dodatkowe stacje  są kompatybilne z aplikacją Revnet, dzięki której w prosty sposób można sprawdzić dostępność stacji ładowania oraz nawigować samą sesją. Klienci mogą swobodnie skorzystać z oferty handlowo-usługowej i rozrywkowo-gastronomicznej, podczas gdy ich auto będzie się ładowało.

Jak działają stacje w Galerii Wileńskiej?

Z myślą o ochronie środowiska w trosce o auta elektryczne naszych Klientów udostępniamy 2 stacje z dedykowanymi ładowarkami. Do każdej ze stacji, z mocą 22 kW każda z nich, mogą być podłączone równocześnie dwa auta. Czas takiej sesji zależy od stanu naładowania akumulatora oraz mocy ładowarki pokładowej zamontowanej w samochodzie elektrycznym, np. samochód posiadający ładowarkę pokładową o mocy 6.6 kW w godzinę naładuje ponad 6 kWh swojej pojemności.

Ile zasięgu auta można naładować podczas godzinnych zakupów?

Weźmy pod uwagę ładowanie dwóch najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Europie, czyli Renault Zoe oraz Tesla Model 3. Dla tych samochodów, podczas godzinnych zakupów naładujemy około 22 kWh, co przekłada się na około 150 km naładowanego zasięgu.

Należy również pamiętać że czas ładowania baterii w aucie radykalnie zwalnia od 80% jej napełnienia ze względu na ochronę samej baterii.

Instrukcja obsługi:

  1. Sprawdź status ładowarki (zielona dioda – ładowarka dostępna, niebieska dioda – trwa ładowanie, czerwona dioda – ładowarka niedostępna)
  2. Połącz samochód z ładowarką za pomocą kabla
  3. Znajdź w aplikacji Revnet tę ładowarkę, wybierz port i rozpocznij ładowanie klikając „ładuj”
  4. Sprawdź status ładowania w aplikacji
  5. Aby zakończyć ładowanie, naciśnij w aplikacji przycisk „zakończ”
  6. Odłącz przewód ładowania i opuść miejsce parkingowe

Cennik i dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie: https://revnet.pl/siec-stacje-ladowania-samochodow-elektrycznych/

Zapraszamy na zakupy i życzymy szerokiej drogi!