„Jesz a kasa wraca!” – vouchery do punktów gastronomicznych za każde 30 zł wydane w restauracjach Galerii Wileńskiej

Zamawiaj swoje ulubione potrawy w restauracjach w Galerii Wileńskiej i zyskaj zwrot pieniędzy – voucher o wartości 10 zł do ponownego wykorzystania w strefie gastronomicznej! Centrum handlowe oprócz sklepów i lokali usługowych ma szeroką ofertę restauracji i kawiarni, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby wziąć udział w akcji, w dniach 5-13 sierpnia zjedz w lokalach gastronomicznych w Galerii Wileńskiej za min. 30 zł. Zachowaj paragon i zarejestruj go w Punkcie Obsługi Akcji. Otrzymasz voucher o wartości 10 zł, który możesz wykorzystać na kolejny posiłek. Vouchery można zrealizować do 30 sierpnia br. w następujących punktach gastronomicznych w Galerii Wileńskiej: A. Blikle, Cukiernia Sowa, Express Kuchnia Marche, Green It., Grycan, KFC, Mcdonald's, Starbucks, Tian Fun.

Punkt Obsługi Akcji, otwarty w godzinach 11:00-18:00, będzie znajdować się na poziomie +2, w pobliżu restauracji Kuchnia Marche. Voucher uprawnia do zniżki o 10 zł od kwoty zamówienia. Jeśli kwota zakupu wynosi mniej niż 10 zł, klient nie otrzymuje zwrotu różnicy. Więcej informacji nt. akcji znajdziesz w regulaminie. Liczba voucherów jest ograniczona!