Wiosenna Loteria w Galerii Wileńskiej

Już 15 marca rozpocznie się wielka Wiosenna Loteria, podczas której przez cały miesiąc będzie można zdobywać nagrody za zakupy w Galerii Wileńskiej. Na klientów będzie czekać łącznie prawie 700 kart podarunkowych i prezentów przygotowanych przez sklepy.

Wiosenna Loteria rozpocznie się w piątek 15 marca, a zakończy tydzień przed Wielkanocą – 14 kwietnia. W tym okresie klienci Galerii Wileńskiej będą mogli codziennie rejestrować paragon za zakupy zrobione w centrum handlowym. Łączna wartość nagród w loterii to blisko 30 tysięcy złotych!

Aby wziąć udział w loterii, należy w dniach 15 marca – 14 kwietnia zrobić zakupy na kwotę co najmniej 100 zł w maksymalnie dwóch sklepach lub punktach usługowych Galerii Wileńskiej (poza hipermarketem Carrefour) i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Loterii (poziom +1, w pobliżu kawiarni Costa Coffee). Za każdą rejestrację paragonu klient otrzymuje jedną zdrapkę i może sprawdzić, czy kryje się pod nią nagroda.

To jednak nie koniec szans na wygraną! Każdy zarejestrowany paragon jest ostemplowywany wiosennym symbolem. Wystarczy znaleźć w kalendarzu dostępnym u hostessy dzień oznaczony tym symbolem i zgłosić się tego dnia po kolejną zdrapkę. Na podstawie jednego zarejestrowanego paragonu można odebrać łącznie aż cztery zdrapki!

Wiosenna Loteria przeznaczona jest dla posiadaczy Karty Stałego Klienta Galerii Wileńskiej. Osoby, które jeszcze nie posiadają karty, będą mogły ją bezpłatnie założyć na miejscu. W programie lojalnościowym można się też zarejestrować on-line: www.galeriawilenska.pl/registration.

Punkt Obsługi Loterii będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 12:00-20:00 . W niedziele niehandlowe (17 i 24 marca oraz 7 kwietnia) Punkt będzie nieczynny.

Regulamin akcji oraz lista nagród na www.galeriawilenska.pl/loteria-wiosenna.
Karta lojalnościowa