Otwarta Ząbkowska

OTWARTA ZĄBKOWSKA to interdyscyplinarny festiwal na warszawskiej Pradze. Zamknięta dla ruchu samochodów ulica Ząbkowska w wakacyjne weekendy staje się deptakiem i sceną, a sąsiadujące z nią podwórka, placyki i zaułki – kinem, teatrem, pracownią, klubem poetyckim, miejscem zabawy, ale przede wszystkim miejscem SPOTKAŃ.

Przed nami między innymi: Targi Sztuki i Rzemiosła Artystycznego, warsztaty upcyklingowe dla dzieci, Otwarty Antykwariat Książkowy, Potańcówki na Różycu, wystawy fotograficzne, targi rękodzieła i upcyklingu, Otwarty Wymiennik, KaCŚniadania na Różycu i wiele innych!

Festiwal potrwa do 1 września 2019 r.

Galeria Wileńska serdecznie zaprasza na warsztaty introligatorskie pt. „Zrób sobie notes!”. Wykorzystaj niezapisane strony z zeszytów, z kalendarzy, różnorodne pojedyncze kartki. Połącz je w jeden notes techniką szycia japońskiego. Organizator zapewnia wszystkie materiały, ale jeśli macie kartki, które mogą się przydać do notesów, weźcie je ze sobą! Warsztaty odbędą się w sobotę 13 lipca o pełnych godzinach: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00. Udział jest bezpłatny!

Więcej informacji o OTWARTEJ ZĄBKOWSKIEJ:

www.facebook.com/pg/OtwartaZabkowska

www.otwartazabkowska.pl