Zakupy ze stylistą

Nie wiesz, jak ubrać się do pracy, na randkę lub na ważną okazję? Poszukujesz własnego, unikalnego stylu? A może po prostu czas na zmiany? Skorzystaj z pomocy stylistki Galerii Wileńskiej.

Podczas godzinnego spotkania nasza modowa ekspertka pomoże ci w zakupach, dobierając ubrania odpowiednie dla twojej sylwetki. Przystąp do programu lojalnościowego Karta Stałego Klienta Galerii Wileńskiej i zarezerwuj bezpłatnie termin spotkania.

NASZA STYLISTKA

Angelina Felchner – doradca wizerunkowy i osobista stylistka. Pracuje w branży modowej od ponad 10 lat. Współtworzy cykliczne warsztaty kierowane do wszystkich kobiet: zarówno prowadzących biznes, jak i mniej aktywnych zawodowo. Ekspert w programach telewizyjnych o tematyce modowej. Dziennikarz i redaktor tekstów modowych i nie tylko. Swoje doświadczenie zdobywa poprzez współpracę z osobami publicznymi i instytucjami kładącymi nacisk na odpowiedni wizerunek.

stylistka

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUGI

•Usługa „Zakupy ze stylistą” jest bezpłatna dla posiadaczy Karty Stałego Klienta Galerii Wileńskiej.
•Zakupy ze stylistką dla jednego klienta trwają godzinę, odbywają się w każdą sobotę w godz. 14:00-18:00 na terenie Galerii Wileńskiej.
•Jedna osoba może skorzystać z usługi maksymalnie raz w miesiącu.
•Zapisy są prowadzone wyłącznie przez formularz dostępny na stronie internetowej Galerii Wileńskiej.

 

Karta lojalnościowa