Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej

Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej to praktyczny i oryginalny sposób na prezent. Możesz nią obdarować bliskie osoby z okazji Świąt, a także imienin, urodzin lub innych rodzinnych uroczystości.

To wyjątkowy upominek, pozwalający obdarowanemu na indywidualny wybór prezentów.

 Karta podarunkowa

 

Czym jest Karta Podarunkowa?

Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej to przedpłacona elektroniczna karta płatnicza, którą można regulować należności we wszystkich punktach handlowo-usługowych na terenie naszego centrum honorujących płatność kartą MasterCard.

Jak można z niej korzystać?

Karta Podarunkowa jest aktywna już po 30 minutach od chwili jej nabycia. Minimalna kwota, na którą może być zasilona wynosi 30 zł, a maksymalna to 4 tys. zł. Płatności kartą dokonuje się tak samo jak w przypadku innego rodzaju kart debetowych czy kredytowych. Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych środków, karty nie można ponownie doładować. Traci ona ważność po roku od daty jej wydania lub po wykorzystaniu dostępnych na niej środków.

Gdzie można ją zdobyć?

Kartę Podarunkową Galerii Wileńskiej można zakupić w punkcie informacyjnym w głównym pasażu centrum oraz na stronie internetowej wilenska.flex-e-card.pl/kup-karte-podarunkowa. Zakup karty to natychmiastowe jej doładowanie na wybraną kwotę. Wraz z kartą otrzymają Państwo pełny regulamin usługi.

Gdzie można sprawdzić
stan swojego konta?

Stan konta można sprawdzić korzystając z bezpłatnej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub na stronie internetowej wilenska.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo. Dodatkowo, w naszym Punkcie Informacyjnym posiadacz karty może bezpłatnie sprawdzić 5 ostatnich operacji zrealizowanych przy użyciu swojej karty.

Karta podarunkowa

Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej