Aplikacja goodie

Zakładasz w minutę, korzystasz od razu, a kartę masz zawsze w telefonie – w aplikacji goodie możesz założyć Kartę Stałego Klienta Galerii Wileńskiej. Z goodie nigdy jej nie zgubisz i zyskasz dostęp do wielu zniżek i wydarzeń.

goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Z goodie możesz przeglądać oferty restauracji z najlepszymi zniżkami i okazjami. Z goodie obserwujesz swoje ulubione marki i otrzymujesz powiadomienia PUSH ze specjalnymi ofertami i zniżkami oraz wydarzeniami w Galerii Wileńskiej. Korzystanie z kuponów rabatowych, gazetek i wszystkich promocji z goodie jest bardzo wygodne, łatwe i bezpłatne!

Pobierz aplikację goodie i ciesz się okazjami.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

Co zyskujesz z Kartą Stałego Klienta Galerii Wileńskiej?

Założenie karty pozwoli Ci uzyskać dostęp do zniżek w sklepach, punktach usługowych i restauracjach m.in. takich jak: Deichmann, Centrum Wina, GO SPORT, greenpoint, Kontigo, Zieleniak, VENEZIA czy New Look. Karta lojalnościowa pozwoli Ci brać udział w ekstra wydarzeniach na terenie centrum takich jak: warsztaty kreatywne dla dzieci, koncerty, pokazy mody, noce zakupów itp. Karta lojalnościowa to również możliwość korzystania z wielu usług i udogodnień takich jak: bezpłatne, nieograniczone WIFI, kącik dla dzieci itp.

Możesz także skorzystać z porad profesjonalnej stylistyki, która doskonale zna ofertę Galerii Wileńskiej oraz najnowsze modowe trendy. Podczas spotkania przeanalizuje Twój dotychczasowy styl i pomoże dobrać korzystne ubrania oraz kolorystykę do Twojego typu urody i sylwetki, a także konkretnej okazji czy codziennych zawodowych potrzeb.

Nie zastanawiaj się! Pobierz aplikację goodie z App Store lub Google Play, załóż Kartę Stałego Klienta Galerii Wileńskiej i ciesz się jeszcze większymi zniżkami.

Więcej: www.goodie.pl