Zapisz się na szkolenie i znajdź pracę!

Zgłoś się do 12.05.2017

O Programie

Celem programu jest podniesienie kompetencji zawodowych osób poszukujących pracy, poprzez szkolenia prowadzone w Galerii Wileńskiej, we współpracy z partnerami, a w rezultacie wsparcie w znalezieniu zatrudnienia.
Zapisz się do programu „Pracuj w Wileńskiej” i zyskaj nowe kompetencje na rynku pracy!

Kogo szukamy

Program „Pracuj w Wileńskiej” adresowany jest do osób poniżej 30. roku życia, startujących na rynku pracy lub poszukujących zatrudnienia.

Po zapisach i szkoleniach, wybrani w trzecim etapie rekrutacji kandydaci znajdą zatrudnienie u partnerów programu.

Recepcja

Restauracje

Sprzedaż

Ochrona

Logistyka

Serwis sprzątający

Do zakończenia rejestracji pozostało:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT

Partnerzy

Zapisz się do Programu

„Pracuj w Wileńskiej” to najważniejsze przedsięwzięcie CSR w 2017 roku. Program wpisuje się w dotychczasowe działania w warszawskiej dzielnicy Praga Północ. Zainteresowanie lokalną społecznością i utrzymywanie z nią więzi poprzez akcje edukacyjno-rozrywkowe stanowi trzon aktywnej obecności Galerii Wileńskiej w tej części miasta. Tegoroczna inicjatywa jest jednocześnie ważnym elementem nowej, zaplanowanej do 2030 roku strategii CSR Unibail-Rodamco.

Program zakłada trzy podstawowe cele: społeczny, wewnętrzny i zewnętrzny. Pierwszy z nich to wzrost zatrudnienia wśród młodych osób, drugim jest zaangażowanie pracowników Galerii we wspólne zadania, a trzecim zbudowanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami – najemcami, dostawcami, kontrahentami oraz lokalnymi instytucjami.

W ramach inicjatywy zaplanowano szkolenia skierowane do młodych ludzi w wieku do 30 lat, które odbędą się w terminie od 15 do 18 maja. Pracownicy Unibail-Rodamco włączą się w szereg działań, przewidzianych dla przyszłych pracowników, na zasadzie wolontariatu.