O Programie

Celem programu jest podniesienie kompetencji zawodowych osób poszukujących pracy, poprzez szkolenia prowadzone w biurowcu Lumen przy ul. Złotej 59, we współpracy z partnerami, a w rezultacie wsparcie w znalezieniu zatrudnienia.

W tym roku program "Pracuj z nami" już się zakończył. Kolejna edycja rozpocznie się na początku kwietnia 2019 roku.

Kogo szukamy

Program „Pracuj z nami” adresowany jest do osób poniżej 30. roku życia, startujących na rynku pracy lub poszukujących zatrudnienia.

Po zapisach i szkoleniach, wybrani w trzecim etapie rekrutacji kandydaci znajdą zatrudnienie u partnerów programu.

Recepcja

Restauracje

Sprzedaż

Ochrona

Logistyka

Serwis sprzątający

Do zakończenia rejestracji pozostało:

PARTNERZY

PATRONAT HONOROWY

PARTNERZY MERYTORYCZNI

PATRONI MEDIALNI

Zapisz się do Programu

„Pracuj z nami” to kluczowy element działań właściciela i zarządcy Galerii Mokotów i Galerii Wileńskiej, firmy Unibail-Rodamco. Zainteresowanie lokalną społecznością i utrzymywanie z nią więzi poprzez przemyślane działania nakierowane na lokalne społeczności od lat stanowi trzon okołobiznesowych działań firmy. Tegoroczna inicjatywa jest jednocześnie ważnym elementem nowej, zaplanowanej do 2030 roku strategii CSR Grupy Unibail-Rodamco.

Tworzenie lepszych miejsc

„Pracuj z nami” to polska wersja społecznego programu „UR for Jobs”, wdrażanego w kilku europejskich krajach. W zeszłym roku program objął 15 centrów handlowych, w tym także Galerię Wileńską. W ubiegłorocznej edycji Targów Pracy wzięło czynny udział 43 kandydatów programu „Pracuj w Wileńskiej” i zostało podpisanych 29 umów o pracę, co dało warszawskiej Galerii najlepszy wynik w całej europejskiej Grupie.

W 2017 roku w 15 krajach w ramach programu „UR for Jobs”, we wszystkich regionach, w których operuje Unibail-Rodamco, 441 młodych osób uzyskało łącznie 18 000 godzin szkoleń. 56 procent uczestników, czyli aż 250 osób, znalazło zatrudnienie albo rozpoczęło naukę, która pozwoli im uzyskać odpowiednie kwalifikacje. To ważna inicjatywa społeczna, bowiem w Europie aż 20 procent młodych ludzi do 25. roku życia jest bezrobotnych. Docelowo, do końca 2020 roku, program „UR for Jobs” ma być wdrożony we wszystkich centrach handlowych Unibail-Rodamco, których obecnie w całej Europie jest 67. Założeniem projektu jest kreowanie co roku aż 1 000 nowych miejsc pracy.