Prezenty dla Rodziców

 

PREZENTY DLA RODZICÓW

Z okazji Bożego Narodzenia większość producentów kosmetyków oferuje specjalne zestawy prezentowe ozdobione świątecznymi akcentami, które sprawią prawdziwą przyjemność zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Jest to pięknie wyglądający upominek z bardzo praktyczną zawartością. Wszystkie mamy ucieszą się, gdy Święty Mikołaj zostawi dla nich pod choinką podarunek składający się z ulubionych perfum i balsamu do ciała o tej samej nucie zapachowej. Z kolei ojcom miło będzie dostać krem do twarzy, piankę do golenia i balsam do twarzy.

Bardzo przyjemną niespodzianką w czasie świąt mogą okazać się słodkości, które uwielbiamy niezależnie od wieku. Pięknie ozdobiona babka lub piernik zadowoli nawet największych łasuchów. Tym bardziej gdy wręczymy je w towarzystwie pachnącego bukietu kwiatów.

Proponowane sklepy:

A.Blikle, Yves Rocher, Kwiaciarnia Zieleniak

 

ZAMÓW SWOJĄ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA

Z Kartą Stałego Klienta Galerii Wileńskiej korzystaj z najlepszych ofert w naszych sklepach.
Zamów Kartę Stałego Klienta na stronie http://galeriawilenska.pl/registration lub przez aplikację mobilną:

Pobierz w App Store Pobierz z Google Play 

53 Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego