Amrit Express

Amrit Express

Dzisiaj zamknięte

22 331 89 99

22 331 89 99

Amrit Express istnieje od 2007 roku. Właścicielami są Polka oraz Syryjczyk, który od lat mieszka w Polsce. Chcieli odtworzyć w Amrit to, co w jego kraju najciekawsze - niezwykłą atmosferę Orientu.
Tworząc restaurację zadbali nie tylko o zaspokojenie najdelikatniejszych podniebień, ale również o bliskowschodnią estetykę i oddaniu klimatu tamtych stron.
Restauracja Amrit Express zachęca swoich gości licznymi promocjami. Poniedziałek rozpoczyna się na słodko, przy każdym zamówionym daniu, -20% na Amrit Sweets. Każdego dnia lokal zaprasza na śniadanie, do którego serwujemy kawę lub herbatę gratis do godziny 13:00. Codziennie po godzinie 19:00 pracownicy restauracji, zachęcą do skorzystania z rabatu -30% na dania z lady. Piątek zachęca rybnymi przysmakami, zaś w sobotę oferujemy przepyszne dania z grilla.
Jeśli goście lokalu mają ochotę na coś słodkiego, restauracja serwuje smaczną kawę, do której Baklavę otrzymają za złotówkę. Dla studentów, Amrit przygotował całoroczną zniżkę -10% na cały asortyment.
Warto śledzić social media Amrit Oriental Food, gdzie często pojawiają się propozycje nowych dań i ciekawych promocji.

Zobacz nasze menu

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Zamknięte

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title