Empik

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

(22) 451 40 92 / (22) 451 40 94

(22) 451 40 92 / (22) 451 40 94

Marka EMPIK, kojarzona jest z nowoczesnymi salonami, ale liczy sobie już ponad 60 lat. Zanim powstał akronim EMPIK wszyscy znali doskonale nazwę Kluby Międzynarodowej Prasy i Książki. Od 1991r. funkcjonuje już marka EMPIK - niekwestionowany lider, dostawca produktów z dziedziny kultury, rozrywki i wiedzy.

EMPIK
w Galerii Wileńskiej to kilkadziesiąt tysięcy tytułów, wydawnictwa polskie i zagraniczne, klasyka i bestsellery. Na półkach można znaleźć literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od bajek przez sensację, aż po biografie. EMPIK to również prasa, płyty, filmy, programy multimedialne, gry komputerowe i planszowe, największa oferta art. papierniczych i malarskich. W salonie nie brakuje gadżetów, oryginalnych pomysłów na prezent. W Galerii Wileńskiej klienci EMPIK-u mogą kupić bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe oraz uczestniczyć w spotkaniach z ludźmi kultury, sztuki, rozrywki.

EMPIK w Galeri Wileńskiej to nie tylko sklep, pełni rolę przewodnika po wydarzeniach kulturalnych, od tych modnych, mainstreamowych, po niszowe wydawnictwa, produkcje i wydarzenia.

Empik to marka o unikalnym dziedzictwie i legendarne miejsce, dawne “okno na świat”. Jest obecna w polskim krajobrazie kulturalnym od ponad 60 lat (wcześniej jako Kluby Międzynarodowej Prasy i Książki). Empik to lider w sprzedaży produktów kultury, wiedzy i rozrywki. Salon w Galerii Wileńskiej oferuje kilkadziesiąt tysięcy tytułów - obok książek z różnych dziedzin, także prasę, płyty, filmy, gry i programy multimedialne oraz produkty art&pap, a także najszerszy wybór biletów na imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Oferta empiku obejmuje najbardziej interesujące i inspirujące pozycje. Jest adresowana do osób o różnych gustach i zainteresowaniach. Nasi klienci mogą wybierać spośród publikacji masowych, bestsellerów, nowości oraz alternatywnych, niezależnych i ekskluzywnych produkcji.

Produkty, które nie są dostępne w danym momencie na półce (pełna baza Empiku obejmuje ponad 2 000 000 tytułów), można zamówić w Punkcie INFO. Zostaną one dostarczone w przeciągu maksymalnie 96 godzin.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 21:00
niedziela : Od 10:00 do 20:00

Kategorie :

Title