GREENPOINT

GREENPOINT

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

22 331 61 89

22 331 61 89

Greenpoint jest damską marką odzieżową. Naszymi klientkami są kobiety ceniące wygodę, nieskomplikowany, codzienny styl, estetykę i wysoką jakość towarów. Oferujemy szerokie spectrum modeli - od młodzieżowej sportowej linii poprzez prosty casual po kobiecy i romantyczny styl. Różnorodność naszych kolekcji pozwala na wspólne zakupy matki i córki, sprawiając że każda z nich będzie czuła się swobodnie i wyjątkowo. W ciągu naszej kilkuletniej obecności w branży odzieżowej wypracowaliśmy wizerunek solidnej marki wychodzącej naprzeciw wymaganiom klientów. Spełniając ich oczekiwania, dbamy o najwyższą jakość i funkcjonalność naszych kolekcji. 

 

ASORTYMENT
Odzież damska, typu casual: płaszcze, kurtki, koszule, swetry, spodnie, sukienki, spódnice, bluzki, szorty, t-shirty, dodatki: torby, paski, czapki, szale, biżuteria, okulary.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z sesji zdjęciowej do kampanii Wiosna-Lato 2016: www.youtube.com/watch?v=uWgXpyxytMA.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 21:00
niedziela : Od 10:00 do 20:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title