HOUSE

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

571 316 167

571 316 167

HOUSE młodzieżowa marka odzieżowa kierowana do szerokiego grona osób ceniących swoje relacje z rówieśnikami i przyjemne sposoby spędzania wolnego czasu. To oferta także dla tych z nich, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i nierozerwalnym elementem życia. Obecnie pod marką HOUSE działa 280 salonów w Polsce i za granicą.

Oferta kierowana jest do młodych osób zarówno kobiet jak i mężczyzn. Została podzielona na cztery linie, w tym dwie damskie i dwie męskie.

Damska linia:
- STARLET. Linia dziewczęca dedykowana klientkom lubiącym eksperymentować i bawić się modą. Charakteryzuje się nowoczesnym, lekko sportowym stylem z odważnymi dużymi nadrukami. Przeznaczona jest dla osób lubiących zwracać na siebie uwagę strojem podkreślającym sylwetkę.

- STREETWISE. Część linii damskiej mocno zorientowana jest na trendy w światowej modzie. W modelach widać wyraźne inspiracje z pokazów Pr?t-?-porter. Marka proponuje także szeroki tkaninowy asortyment w postaci koszul, spódnic, sukienek, tunik i płaszczyków.

Męska linia:
- CLUBBING BOY. Męska linia jest dla osób lubiących zwracać na siebie uwagę, poszukujących w ciuchach nowych form, kolorów i nadruków. Eksperymentowanie z własnym wyglądem dotyczy też aktualnie modnych akcesoriów takich jak paski, czapki, kolorowa bielizna, designerskie torby, autorskie buty pełniące rolę gadżetów.

- URBAN COLLEGE. Druga męska linia charakteryzuje się miejskim stylem połączonym z klasycznymi elementami. Jest pomyślana dla osób, które cenią jakość, charakter rzeczy vintage'owych i subtelne odwołania do aktualnych trendów.

Wszystkie linie uzupełnione są przez charakterystyczne dla marki dodatki i akcesoria.

Zapraszamy do sklepu HOUSE w Galerii Wileńskiej.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 21:00
niedziela : Od 10:00 do 20:00

Kategorie :

Title