KSIĘGARNIE ŚWIAT KSIĄŻKI

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

(22) 290 62 68

(22) 290 62 68

Praktyczne informacje

Świat Książki „KIDS” to nowoczesna przestrzeń wydzielona w księgarni z ofertą przeznaczoną dla najmłodszych czytelników. Wystrój Świat Książki „KIDS” został przygotowany z myślą o dzieciach i przystosowany do ich potrzeb. Znajdują się tu niższe meble, specjalnie przygotowane grafiki dla młodych miłośników książek. Oprócz bogatej oferty literackiej, księgarnię „KIDS” wypełniają rozmaite gry, artykuły papiernicze i tekstylne oraz zabawki.

Księgarnie Świat Książki to sieć licząca ponad 100 salonów na terenie całej Polski. Ich oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i tekstylne, a także gry i zabawki.

Klienci Księgarń Świat Książki we wszystkich sklepach sieci bez zobowiązań i bezpłatnie mogą wyrobić Kartę Stałego Klienta, dzięki której otrzymują 10% rabatu na zakupy w księgarniach stacjonarnych i 20% rabatu na zakupy książek w sklepie internetowym swiatksiazki.pl. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 09:00 do 21:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 20:00

Kategorie :

Title