SoTorbalski

Słoń Torbalski

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

(22) 358 01 02

(22) 358 01 02

SŁOŃ TORBALSKI to polska marka wyjątkowych skórzanych toreb, bagażu oraz akcesoriów wyróżniających się na rynku oryginalnym krojem i niezwykle starannym wykończeniem. Powstała w 1997 roku w Krakowie. Cecha charakterystyczna to łączenie różnych rodzajów skór naturalnych oraz tworzenie nowatorskich kompozycji kolorystycznych. Torebki szyte są w krótkich seriach, dzięki temu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. W stale uaktualnianej ofercie co tydzień pojawiają się nowe zestawienia kolorystyczne.

Kolekcje znajdujące się w ofercie:

Słoń – to ekskluzywna kolekcja, której znakiem rozpoznawczym jest klasyka i ponadczasowość uzupełniona kolorowymi portfelami i akcesoriami.

Urban - geometryczne kształty, mocne kolory, wyraziste motywy i praktyczne zapięcia to kompozycja, która wciąga w świat kreacji i zabiera w podróż zaskakujących wrażeń…

Cool Code – pojemne i proste formaty A4, połączone z wyrazistymi dodatkami. Etno- połączenie tradycyjnych haftów z nowoczesnym wzornictwem.

Etno to kolekcja dla poszukujących inspiracji w kulturowych źródłach świata.

Traveler – torby wykonane z połączenia filcu oraz skóry naturalnej. Pojemne i funkcjonalne, idealne dla ludzi aktywnych. Świetnie sprawdzą się jako bagaż podręczny. Skórzane dodatki nadają im charakteru i zabezpieczają przed zniszczeniem.

Jeżeli poszukujesz niepowtarzalnego designu, ponadczasowego wzornictwa, trwałości i najwyższej jakości wykonania popartych radością i pasją tworzenia zapraszamy do salonu Słoń Torbalski w Galerii Wileńskiej.Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 21:00
niedziela : Od 10:00 do 20:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Słoń Torbalski

15% rabatu (nie łączy się z innymi rabatami)

Title